Wigilia pracowników emerytowanych Wydziału Nauk o Środowisku

W dniu 07 grudnia 2017 roku odbyła się uroczysta wigilia Pracowników emerytowanych Wydziału Nauk o Środowisku zorganizowana przez Kolegium Dziekańskie.

Na spotkanie przybyła liczna grupa zaproszonych gości, którzy w miłej i serdecznej atmosferze dzielili się wspomnieniami i swoimi przeżyciami związanymi z Wydziałem.

Swoją obecnością zaszczycili nas: Irena Młyńska, prof. dr hab. Jan Szczerbowski, prof. dr hab. Konstanty Lossow, prof. dr hab. Maria Brylińska, prof. dr hab. Zofia Różańska, prof. dr hab. Maria Nagięć, prof. dr hab. Janusz Guziur, dr Jan Widuto, Anna Urbanowicz, prof. dr hab. Jan Glogowski, prof. dr hab. Helena Gawrońska, prof. dr hab. Janusz Terlecki, dr inż. Marek Hasso-Agopsowicz, prof. dr hab. Teresa Własow

Wigilia

Pani Dziekan Ewa Paturej przybliżyła osiągnięcia i dokonania Wydziału w mijającym 2017 roku, zwracając szczególną uwagę na pozycję Wydziału w Uniwersytecie, rozwój naukowy kadry, kształcenie, kondycję finansową i uzyskiwane granty.

Wigilia